Over
Ruimte met een verhaal
Uitzicht over het IJ
Water, lucht en stad komen samen aan de kade van het Muziekgebouw. Het terras aan het water is voor de zonnige dagen een fijne plek om even los te komen van de drukte van de stad.
Stadscafé en brasserie
Een warme plek voor lunch, diner of een goed moment tussendoor.
Alle ruimte
Zalen
Dudok Aan ’t IJ beschikt over één centrale ruimte: de brasserie. Deze ruimte is flexibel in te richten en geschikt voor zowel zakelijke als particuliere bijeenkomsten. Op warme dagen vormt het ruime terras een natuurlijk verlengstuk van de brasserie.
Uitzicht over het IJ
De brasserie
De brasserie is licht en open, met uitzicht over het IJ. De ruimte leent zich goed voor lunches en diners aan lange tafels, maar ook voor een informele setting zoals een borrel, walking dinner of buffet. Afhankelijk van de opzet is de brasserie geschikt voor gezelschappen van circa 10 tot 120 personen.
10 - 120 personen
Direct aan het water
Terras
Het terras ligt direct aan het water en biedt uitzicht over het IJ. Een rustige plek midden in de stad, ideaal voor borrels, lunches of diners in de buitenlucht.
Voor grotere evenementen in het Muziekgebouw, zoals zalen en foyerdecks voor 50 tot 2.000 personen, kan contact worden opgenomen met de afdeling Zakelijke Evenementen van het Muziekgebouw.
Voor technische specificaties, plattegronden en aantallen verwijzen we naar het locatieboek van Dudok Aan ’t IJ.
50 - 2000 personen
Duurzaamheid
Duurzaam
Bij Dudok Aan ’t IJ gaan gastvrijheid en verantwoordelijkheid hand in hand. We zijn ons bewust van onze impact en maken waar mogelijk bewuste keuzes, met speciale aandacht voor het beperken van voedselverspilling.
In de keuken werken we met een doordachte planning, seizoensgebonden ingrediënten en een efficiënte menu-opbouw. Zo bereiden we wat nodig is en houden we reststromen beperkt. Producten worden optimaal benut en waar mogelijk verwerkt in nieuwe bereidingen, zonder concessies te doen aan kwaliteit en smaak.
Ook bij groepsarrangementen en evenementen denken we vooraf mee over aantallen en invulling. Door maatwerk te leveren voorkomen we overproductie en zorgen we voor een aanbod dat past bij het gezelschap en het moment.
Zo dragen we bij aan een duurzamere manier van werken, met respect voor product, omgeving en gast, precies zoals je dat bij Dudok mag verwachten.
De mogelijkheden op deze locatie
Lunches en diners
Groepsdiner met uitzicht
Samen aan tafel in de brasserie, met zicht op het water en aandacht voor smaak en sfeer.
Verjaardagen en jubilea
Bijzondere gelegenheid
Van verjaardag tot jubileum of bedrijfsfeest, op een plek waar stad en water samenkomen.
Borrels en recepties
Borrel aan het IJ
Een informele bijeenkomst met mooie happen, binnen of op het terras.
Vragen?
Contact opnemen
Bij vragen kunt u altijd contact met ons opnemen.
Dudok Aan ’t IJ
Piet Heinkade 1
1019 BR Amsterdam