De Dudok Horeca Groep is sinds 1991 een gevestigd merk binnen de Nederlandse horeca, evenementenbranche en patisseriewereld. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot twintig locaties verspreid over heel Nederland, variërend van horecazaken en evenementenlocaties tot patisseriewinkels en onze eigen bakkerij. Een mooie, dynamische organisatie waar inmiddels 450 collega’s met enthousiasme werken. Voor onze bakkerij in Barendrecht zijn wij opzoek naar een medewerker bedrijfsbureau!
Wat ga je doen?
Als medewerker bedrijfsbureau zorg je ervoor dat alles achter de schermen soepel verloopt. Jij plant en coördineert de productie, houdt bestellingen en voorraden op orde en zorgt dat alles op tijd klaarstaat, zodat klanten altijd tevreden zijn.
Jouw verantwoordelijkheden omvatten onder andere:
- Je maakt de dagelijkse en wekelijkse productieplanning op basis van binnenkomende bestellingen
- Je stemt grondstoffen, capaciteit en personeel af om een efficiënte productie te garanderen
- Je verwerkt klantbestellingen in het systeem en controleert of deze compleet en correct worden uitgevoerd
- Je houdt voorraad van ingrediënten en verpakkingsmateriaal bij en bestelt wanneer nodig
- Je coördineert met productie, verkoop, logistiek en soms klanten om een vlotte workflow te waarborgen
- Je signaleert knelpunten in productie of planning en denkt mee over procesverbeteringen
Wat vragen we van jou?
- Je beschikt over hbo-werk- en denkniveau
- Je bent 38 uur per week beschikbaar; een dienstverband van 32 uur is bespreekbaar
- Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie
- Ervaring binnen een bakkersomgeving is een pré, maar geen must
- Je bent nauwkeurig, stressbestendig en sterk in plannen en organiseren
- Je hebt ervaring met en affiniteit voor ERP- en planningssystemen (bij Dudok Patisserie werken wij met Exact Online)
Wat krijg je ervoor terug?
- De functie medewerker bedrijfsbureau is ingeschaald in CAO Bakkerbedrijf loonschaal 7
- 8% vakantiegeld en 25 vakantiedagen per jaar (o.b.v. 38 uur)
- Contract voor de duur van een jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd bij goed functioneren
- Goede secundaire arbeidsvoorwaarden
- Dudok Horeca Groep betaalt 50% van de pensioenpremie voor het ouderdomspensioen en 100% van de premie voor het nabestaandenpensioen
Wat maakt werken bij Dudok extra leuk?
- 25% personeelskorting bij onze horecalocaties en op Dudok Patisserie producten
- Doorgroeimogelijkheden binnen de Dudok Horeca Groep
- Mogelijkheid tot volgen van cursussen en trainingen in onze eigen Dudok Academy
- Jaarlijks feest met alle collega’s van de Dudok Horeca Groep
Over de werkplek
Dudok Patisserie is inmiddels een waar icoon geworden binnen én buiten omgeving Rotterdam, mede door de iconische Dudok Original Appeltaart. Het is niet alleen bij appeltaart gebleven, want inmiddels is het assortiment van Dudok Patisserie verder uitgebreid. Op dit moment produceert de bakkerij maar liefst 1 miljoen taarten per jaar. Naast de lekkerste taarten bakken wij namelijk ook tal van zoete en hartige bites, welke momenteel zowel online, als in vier van onze eigen winkels verkrijgbaar zijn, evenals via externe horeca- en retailkanalen.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.